Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

PIH: nie jest dobrze ale lepiej niż było

11 mandatów na kwotę tysiąca 400 złotych wystawili pracownicy Inspekcji Handlowej podczas kontroli targowisk w naszym regionie. Inspektorzy sprawdzali przede wszystkim stoiska z artykułami spożywczymi. Skontrolowali bazary w Białymstoku, Hajnówce, Zambrowie, Łomży i Suwałkach. W sumie przeprowadzono 20 kontroli, nieprawidłowości stwierdzono w 12 sklepach. Inspektorzy wykryli m.in że oferowano do sprzedaży żywność po terminie przydatności do spożycia, sprzedawcy używali wag bez legalizacji lub nie mieli aktualnych badań lekarskich.

Kontrolerzy mówią jednak, że mimo tych uchybień, sytuacja na podlaskich targowiskach z roku na rok poprawia się. Jeszcze dwa lata temu nieprawidłowości stwierdzono u wszystkich skontrolowanych sprzedawców. W tym roku dotyczyło to 60 procent sprawdzonych stoisk.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę