Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 04.10.2005 r.

Uprzejmie informuję, iż zostaliśmy zaproszeni na spotkanie konsultacyjne Komisji Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego w celu omówienia “Założeń polityki społeczno- gospodarczej miasta Łomży na rok 2006”. Spotkanie odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 w Urzędzie Miejskim w Łomży.
Należy podkreślić, że jest to kolejny krok do budowania dialogu między władzami miasta a środowiskiem gospodarczym Łomży. Zapraszam wszystkich kolegów- przedsiębiorców do przybycia i uczestnictwa w spotkaniu.

Z poważaniem

Prezes Rady Izby
Maciej Krzysztof Zajkowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę