Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: będzie więcej kontroli autobusów

Więcej kontroli autobusów wycieczkowych wyjeżdżających z Łomży zapowiadają policjanci. To efekt telefonów od rodziców, których dzieci mają wyjeżdżać na szkolne wycieczki. Policjanci kontrolują też autokary przejeżdzjące przez Łomżę. Do tej pory policję o planowanych wycieczkach najczęściej informowali organizatorzy wyjazdów abo szkoły. Zaczyna się to jednak zmieniać - mówi sierżant Ewelina Poniat z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. "Od rana odbieramy telefony od rodziców. Jeden z nich o wyjeździe poinformował nas wcześniej od organizatora"

Sierżant sztabowy Krzysztof Romanik, który kontroluje wyjeżdżające autobusy mówi, że stan kontrolowanych autobusów jest coraz lepszy. Właściciele dbają o ich stan techniczny i dyscyplinują kierowców. Policjanci kontrolują także autobusy przejeżdżające przez Łomżę. W ten weekend przperowadzona została specjalna akcja kontroli pod kryptonimem Pierścień. "Skontrolowalismy 271 pojazdów, w tym 5 autokarów i 9 TIRów. Wykryliśmy 224 wykroczenia. 103 kierowców jechało za szybko, a 14 nieprawidłowo wyprzedzało" - dodaje Poniat. Rodzicom, którzy chcą poprosić policję o skontrolowanie autobusów, którymi wyjeżdżają ich dzieci przypominam numer telefonu łomżyńskiej drogówki - 086 216 12 73. W ciągu dwóch miesięcy łomżyńscy policjanci sprawdzili przed wyjazdem 13 autokarów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę