Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Na wybrzeżu odnaleziono ciało poszukiwanej mieszkanki podłomżyńskiej miejscowości

Poszukiwana od blisko dwóch miesięcy 23-latka z Balik pod Łomżą najprawdopodobniej została zamordowana. Nieoficjalnie ustaliło to Radio Gdańsk. Ciało kobiety znaleziono w miejscowości Piotrowo, niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego.

Miejsce ukrycia zwłok miał wskazać chłopak zamordowanej kobiety. 20-latek jest już zatrzymany i dzisiaj (01.05) najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

23-latka ostatnio mieszkała w Warszawie. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną 8 marca, z Nowego Dworu Gdańskiego, gdzie pojechała odwiedzić chłopaka. Z jej telefonu wysłany został wtedy SMS, ale nie było pewności, kto był jego autorem. Później telefon był już wyłączony.

Tożsamość zamordowanej kobiety potwierdzą badania DNA i sekcja zwłok, które mają być przeprowadzone dzisiaj (01.05).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę