Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomżyńscy motocykliści

Uroczysta parada ulicami Łomży w policyjnej asyście i spotkanie towarzyskie - to główne elementy ostatniego już w tym sezonie spotkania łomżyńskich motocyklistów. Jak powiedział nam organizator klubu, Adam Mrozek, był to sezon udany. W sumie zaliczyli kilkaset tysięcy kilometrów na krajowych szlakach, oraz kilkadziesiąt ogólnopolskich zlotów i zjazdów motocyklistów, a także wiele spotkań regionalnych. Motocykle są parwdziwą pasją dla uczestników klubu. Obecnie skupia on ponad 30 członków.

Oprócz częstych spotkań klubowych, organizują spotkania z młodzieżą, podczas których propagują m.in. zasady bezpiecznego korzystania z dróg. Chcą doprowadzić do zmiany powszechnego wizerunku motocyklisty, często nazywanego "dawcą nerek" lub"kowbojem szos". "Nie chcemy mieć nic wspólnego z tymi, którzy sieją popłoch na drogach. Będziemy z nimi walczyć" - powiedział Wojciech Ćmielewski z łomżyńskiego klubu motocyklowego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę