Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Patrol z Dęblina najlepszy w ekstremalnych manewrach

Harcerze i polsurwiwalowcy z kraju nadawali ton zakończonym dziś w Nowym Młynie pod Łomżą 24. Manewrom Techniczno-Obronnym. Najlepszy okazał się dwuosobowy patrol 56 ZHS "Zwiad" z Liceum Lotniczego w Dęblinie w składzie: Mateusz Kubiak i Kamil Rola. Oprócz nagród wyjechali z manewrów z głównym trofeum - Pucharem Prezydenta Łomży. Manewry Techniczno-Obronne organizuje 62 Harcerski Klub Pol-Surviwal z Łomży.

Co roku zaprasza drużyny harcerskie, grupy survivalowe, klasy szkolne, militarystów i wszystkich, którzy zainteresowani są sportami obronnymi. Manewry opierają się na ideałach braterstwa i służby. Stanowią praktyczny sprawdzian wiedzy oraz umiejętności harcerskich i technicznych, a także zgrania startujących zespołów. W tym roku uczestnicy musieli m.in. pokonać kilkadziesiąt kilometrów pieszo z Piątnicy przez Baliki do Nowego Młyna. Wędrowali także nocą. Sprawdzali swoje umiejętności m.in. z udzielania pierwszej pomocy, nawiązywania łączności, wschodnich sportów walki, pokonywania trudnych terenów.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę