Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w Łomży.

Nowy rok akademicki - jako jedna z pierwszych w regionie zainaugurowała dziś Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. To dziesiąty rok w historii tej uczelni. Studia odbywają się na dwóch kierunkach - zarządzanie i marketing oraz socjologia. Uczelnia wystapiła z wnioskiem do ministra edukacji o uruchomienie także kształcenia na kierunku pedagogicznym. W nowy rok kształcenia uczelnia weszła z ponad tysiącem studentów, z których 330 po raz pierwszy otrzymało dziś indeksy.

Tradycyjnie Gaudeamus poprzedziła msza św. w kościele Ojców kapucynów. Ślubowanie studentów pierwszegho roku odebrał rektor uczelni, dr. Kazimierz Kujda. Wykład inauguracyjny zatytułowany "Małe Ojczyny Polaków" wygłosił prof. Józef Styka. W uroczystościach wziął udział pełnomocnik załozyciela szkół im. Bogdana Jańskiego w kraju, ojciec Marian Piwko.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę