Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Komisja konkursowa ma wyłonić dyrektora szpitala wojewódzkiego w Łomży

W czwartek (16.04) ma być wybrany dyrektor szpitala wojewódzkiego w Łomży. Placówka miesiąc temu została przekształcona - jako pierwsza w Podlaskiem - w jednoimienny szpital zakaźny. Wakat na stanowisku dyrektora jest od początku lutego. Teraz pełniącym obowiązki szefa placówki jest Jacek Roleder oddelegowany z Białostockiego Centrum Onkologii.

W konkursie o stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ubiega się 5 osób - informuje rzeczniczka marszałka województwa podlaskiego Izabela Smaczna-Jórczykowska.

- Wpłynęło 5 ofert. Zostaną one przeanalizowane pod względem formalnym. Odbędą się również przesłuchania kandydatów. Oczywiście przesłuchania odbędą się z zachowaniem wszystkim środków ostrożności. Spotkanie członków komisji konkursowej z kandydatami odbędzie się na sali sejmikowej. Po to, żeby zachować odpowiedni odległości zarówno między członkami komisji jak i kandydatami - mówi.

Każdy kandydat będzie miał wyznaczoną godzinę wejścia na salę, tak by nawet nie spotkali się - dodaje Izabela Smaczna-Jórczykowska.

Szpital wojewódzki w Łomży został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny 16 marca. W tym dniu pełniącym obowiązki dyrektora został Jacek Roleder. Przed nim p.o. dyrektora była dr n. med. Joanna Chilińska, która teraz jest zastępcą dyrektora ds. pielęgniarstwa. Szefowanie placówką rozpoczęła z początkiem lutego, gdy nie udało się przeprowadzić zaplanowanego na styczeń konkursu. W grudniu bowiem (po 9 miesiącach urzędowania) rezygnację ze stanowiska dyrektora łomżyńskiego szpitala złożył Mariusz Obrycki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę