Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Napadli na monopolowy

- Wczoraj po południu otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym z osiedlowych sklepów – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Tym osiedlowym sklepem miał być sklep monopolowy. Póki co szczegóły zdarzenia nie są znane, ale policjanci podają, że zatrzymali cztery osoby.

Kradzież rozbójnicza to, w policyjnej nomenklaturze opis przestępstwa z artykułu 281 kodeksu karnego: Kto, w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, bezpośrednio po dokonaniu kradzieży, używa przemocy wobec osoby lub grozi natychmiastowym jej użyciem albo doprowadza człowieka do stanu nieprzytomności lub bezbronności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

W niedzielne popołudnie do takiego zdarzenia miało dojść w sklepie monopolowym w pobliżu skrzyżowania ul. Zawadzkiej z Mazowiecką w Łomży. Policjanci póki co nie podają szczegółów  zdarzenia. Podają natomiast, ze w związku z nim zatrzymano cztery osoby.
- Trwają czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tej sprawy – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę