Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pierwszy transport maseczek, kombinezonów i innych środków ochrony trafił w nocy do szpitala

Podstawowe środki ochrony osobistej dla pracowników trafiły do łomżyńskiego szpitala. Dostawa była konieczna po przekształceniu placówki w jednoimienny szpital zakaźny dla zarażonych koronawirusem.

Transport z magazynu Agencji Rezerw Materiałowych przyjechał do magazynu łomżyńskiego szpitala przed godziną 2:00. Przywieźli go żołnierze z jednostki wojskowej w Opolu.  Zgodnie z decyzją ministra zdrowia do placówki trafiło kilkaset maseczek, kombinezonów, półmasek, gogli i rękawic.Wcześniej, podczas spotkań z kierownictwem szpitala pracownicy zwracali uwagę na brak sprzętu, który pozwoliłby im bezpiecznie opiekować się pacjentami. Wielu z nich mówiło, że chce pomagać chorym, ale żeby to zrobić muszą mieć odpowiedni sprzęt, który zabezpieczy ich przed zarażeniem.
Zgodnie z zapowiedziami m.in. pełniącego obowiązki dyrektora szpitala w Łomży Jacka Roledera, transport, który przyjechał w nocy jest pierwszym z wielu, które mają trafić do łomżyńskiego szpitala.

Fotorelacja: wrotapodlasia.pl

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę