Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Podlaskie: Nieoficjalne, zaskakujące wyniki wyborów

Zaskakująco wyglądają wyniki - cząstkowe - na Podlasiu. Po podliczeniu przez nas głosów ze 120 obwodów na ponad 800 obwodowych komisji wyborczych prowadzi tak jak i w całym kraju Prawo i Sprawiedliwość. Na tą listę głosowało ponad 9 tysięcy osób. Ale już na drugim miejscu jest Samoobrona - tę partię wybrało około 6 tysięcy Podlasian. Na kolejnych miejscach są 3 ugrupowania: Platforma Obywatelska, SLD i LPR. Na ich koncie naliczyliśmy po około 4-ech i pół tysiąca głosów. Stawkę goni PSL - niespełna 4 tysiące.


Z niepełnych i nieoficjalnych informacji wynika, że Podlasianie najbardziej ufają Krzysztofowi Jurgielowi z PiS-u. Zdobył on na razie 2/3 głosów dla tego ugrupowania. W wyborach do Senatu prowadzi Krzysztof Putra z PiS-u, na którego głosowało 10 i pół tysiąca głosów, Jan Szafraniec z LPR i Zdzisław Piątek z Samoobrony - mają po około 9 tysięcy głosów . Do Okregowej Komisji Wyborczej ciągle spływają protokoły z całego województwa. W tej chwili komisja ma połowę informacji. Ale niektóre protokoły pisemne nie zgadzają się z przesłanymi elektronicznie. Zdarzają się tez błędy rachunkowe. Ozancza to, że komisja okregowa musi odnaleść członków konkretnych komisji obwodowych, obudzić ich i poprosic o poprawienie błędów. To opóźnia liczenie. Ale i tak dziś powinniśmy poznać 3 senatorów z Podlasia. Jutro - posłów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę