Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski: wprowadzamy stan zagrożenia epidemicznego

Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w Polsce zostaje wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. To oznacza- jak wyjaśniał- że resort będzie mógł wprowadzić czasowy zakaz przemieszczania się osób czy zakaz obrotu niektórych produktów.

W czwartek (12.03) zostanie wydane rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia dotyczące wystąpienia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Minister Łukasz Szumowski przypomniał, że w środę (11.03) Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Szef resortu zdrowia jeszcze raz zaapelował szczególnie do ludzi młodych. 

-To nie jest czas wolny. Nie lekceważmy wirusa, bądźmy odpowiedzialni i pozostańmy w izolacji - mówił minister Łukasz Szumowski.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę