Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybory: PiS prowadzi w podlaskiem

Znamy już wyniki wyborów z 15 procent obwodowych komisji wyborczych w województwie podlaskim. Na pierwszym miejscu plasuje się Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości z ponad 26 procentowym poparciem, po nim plasuje się Platforma Obywatelska uzyskując 15 procent głosów i Sojusz Lewicy Demokratycznej z ponad 14 procentowym poparciem. Według tych danych na kolejnym miejscu plasuje Samoobrona 13,2 procent głosów i Liga Polskich Rodzin z prawie 11 procentowym poparciem.

Krzysztof Putra - kandydat Prawa i Sprawiedliwości prowadzi w wyborach do Senatu - w 15 procentach obwodów głosowało na niego ponad 18 tysięcy osób. Na drugim miejscu jest Jan Szafraniec z Ligi Polskich Rodzin uzyskując ponad 14 tysięcy głosów, po nim Ida Kinalska kandydatka Platformy Obywatelskiej z głosami ponad 10 i pół tysiąca wyborców.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę