Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Biskup apeluje o modlitwy... w związku z koronawirusem

Główne zdjęcie
Bp Janusz Stepnowski, ordynariusz łomżyński

Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski zaapelował do wiernych o „modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa epidemiologicznego”. Modlitwy mają być wznoszone w najbliższą niedzielę, we wszystkich kościołach w całej Diecezji Łomżyńskiej, podczas każdej Mszy świętej.

Apel Biskupa Łomżyńskiego dotyczący modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa epidemiologicznego został opublikowany w piątek na oficjalnej stronie internetowej Kurii Łomżyńskiej. Oto pełna treść komunikatu:

Apel Biskupa Łomżyńskiego dotyczący modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa epidemiologicznego

W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego wzywam wiernych całej Diecezji do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa. Szczególnym wyrazem tej modlitwy niech będzie śpiew Suplikacji podczas każdej Mszy św. w II Niedzielę Wielkiego Postu 8 marca br., a także Modlitwa Przebłagalna w czasie Nabożeństwa Gorzkich Żali lub przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po jednej z wybranych Mszy św.

Z pasterskim błogosławieństwem
+ Janusz Stepnowski
Biskup Łomżyński

Łomża, dnia 6 marca 2020 r.
N.198/B/2020


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę