Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarząd Województwa Podlaskiego przeznaczył dodatkowe pieniądze na walkę z koronawirusem

W związku z zagrożeniem koronawirusem Zarząd Województwa Podlaskiego przeznaczył dodatkowe pieniądze na doposażenie szpitali wojewódzkich. - Pieniądze będą przeznaczone na zakup środków ochronnych - mówi marszałek Artur Kosicki.

 - Uruchamiamy naszą rezerwę na zarządzanie kryzysowe, chcemy jeszcze doposażyć nasze jednostki w sprzęt niezbędny do tego, żeby można było zapobiegać rozprzestrzenianiu się tej choroby. Na początek jest to 700 tys., na zakup wszystkich najważniejszych rzeczy, do tego, żeby można było zabezpieczyć ludzi przed tym pierwszym kontaktem - mówi Artur Kosicki.

Marszałek Artur Kosicki zapewnia, że w placówkach medycznych działają odpowiednie procedury na wypadek pojawienia się koronawirusa.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę