Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Rafał Pogorzelski z kolejnym medalem Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Rafał Pogorzelski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wywalczył brązowy medal w biegu na 3000 metrów podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców

Rafał Pogorzelski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wywalczył brązowy medal w biegu na 3000 metrów podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które rozegrano w Toruniu. - Nasz zawodnik będący młodzieżowcem, wśród seniorów zajął wysokie szóste miejsce, a w swojej kategorii po zaciętej walce, w której losy medalu ważyły się do ostatnich metrów, wywalczył brązowy medal – mówi trener Andrzej Korytkowski. - Czas Rafała to 8:32.30.

Rafał Pogorzelski i Andrzej Korytkowski trener i prezes  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża
Rafał Pogorzelski i Andrzej Korytkowski trener i prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża

Rafał Pogorzelski to absolwent Gimnazjum Kobylin Borzymy oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży, a obecne student PWSIiP w Łomży. Zdobyty w Toruniu medal  jest jego szóstym „krążkiem” wywalczonym na  Mistrzostwach Polski. Ponadto ten biegacz startował na Mistrzostwach Europy juniorów młodszych (Tibiisi), gdzie zajął szóstą lokatę na dystansie 2000m z przeszkodami.
- Cieszę się bardzo z tego medalu, ponieważ Rafał to jeden z najsumienniejszych i najambitniejszych  zawodników w klubie. Uważam, że ciężko zapracował na ten sukces – mówi Andrzej Korytkowski.  - Po halowych Mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach mamy 3 medale, co ciekawe w poprzednim roku o tej porze nie było ani jednego.  Jest szansa na kolejny rok ze świetnymi  sukcesami.

Na koniec taka myśl mi się nasunęła: To fajne uczucie, gdy „działacze”  i ich mocodawcy chcą Was zniszczyć, a Wy  odpowiadacie im  konkretnie - świetnymi wynikami – pisze Korytkowski nawiązując do miasta  niesprawiedliwego podziału środków na sport przez władze miasta. 

Zobacz:  Punktomanię zastąpiły kolesiomania i leseromiania?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę