Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Po wybuchu butli z gazem starsza mieszkanka Zambrowa trafiła do szpitala

Główne zdjęcie
zambrow.straz.bialystok.pl

82-letnia kobieta trafiła to szpitala po wybuchu butli z gazem w jednym z mieszkań w Zambrowie - podała straż pożarna w Zambrowie. Mieszkanie spaliło się częściowo; po oględzinach klatki schodowej mieszkańcy innych lokali mogli do nich wrócić.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu (23.02). Zambrowska Straż Pożarna podała na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, że w mieszkaniu, w którym wybuchła butla z gazem, spaliły się meble i wykładzina, a szyby wypadły z okien; zniszczone są też ściany. W trakcie akcji gaśniczej częściowo zalane wodą zostało inne mieszkanie.

Na czas akcji ewakuowano mieszkańców lokali z całej klatki schodowej. Do swoich domów mogli wrócić dopiero po tym, gdy pomieszczenia obejrzeli strażacy oraz pracownicy nadzoru budowlanego i pogotowia gazowego.

W akcji udział brało sześć zastępów straży pożarnej z Zambrowa, a także strażacy ochotnicy z kilku miejscowości.

Przyczynę wybuchu pożaru będzie ustalać policja.

230804070022.gif
Foto: zambrow.straz.bialystok.pl
Foto: zambrow.straz.bialystok.pl
Foto: zambrow.straz.bialystok.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę