Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Droga ze Stawisk do Kolna ma być do końca roku wyremontowana.

Teraz odcinek z nową nawierzchnią kończy się dwieście metrów przed granicą gminy Stawiski. Podczas spotkania w Stawiskach marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki zadeklarował, że pozostała część tej drogi wojewódzkiej prowadzącej do Kolna będzie zmodernizowana. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu województwa.

Jak mówi burmistrz Stawisk Agnieszka Rutkowska to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy korzystają z tej drogi.

W tym roku na remont dróg wojewódzkich będzie przeznaczona rekordowa kwota - mówi wicemarszałek Marek Olbryś. Jeżeli uda się utrzymać takie tempo inwestycji już za kilka lat większość dróg będzie wyremontowana.

Podczas spotkania w Stawiskach marszałkowie deklarowali wdrożenie w tym roku pilotażowego programu remontów dróg, który zakłada wspólne inwestycje sąsiadujących ze sobą samorządów. Mogłyby one liczyć na dodatkowe wsparcie z budżetu województwa na tzw. wkład własny niezbędny do uzyskania dofinansowania.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę