Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ciało 33-latka wyłowiono ze studni w Małym Płocku k. Kolna

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem kolneńskiej prokuratury ustalają okoliczności śmierci mężczyzny.

Jak informuje st. asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji - ciało 33-latka wyłowiono w nocy ze studni na jednej z posesji w Małym Płocku. 

Jak dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio Białystok, to najprawdopodobniej mieszkaniec Kolna. Mężczyzna był poszukiwany po tym, kiedy jego rodzina zgłosiła zaginięcie, ale także w związku z tym, że miał się stawić w zakładzie karnym.

33-latek najprawdopodobniej miał bardzo poważne problemy ze wzrokiem, a w czasie kiedy wpadł do studni mógł być pod wpływem alkoholu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę