Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chcą zostać Miss

Główne zdjęcie
fot. Paweł Wądołowski

Ponad 60 kandydatek z najodleglejszych zakątków naszego regionu zgłosiło się na sobotni casting do wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020. - Na ogłoszenie wyników castingu, wszystkie jego uczestniczki będą musiały jeszcze chwilkę poczekać. Przed nami jeszcze castingi min w Kolnie i Grajewie – mówi Anna Kurządkowska-Kosińska organizatora wyborów najpiękniejszych mieszkanek Ziemi Łomżyńskiej, które w tym roku organizowane są po raz piąty.

Casting odbył się w Galerii Veneda w Łomży.  Dziewczęta zaprezentowały się przed jury, w którym zasiadały m.in. laureatki poprzednich edycji konkursu: Iwona Mocarska - MZŁ 2019, Aleksandra Czerwińska - MNZŁ 2019/TOP 10 MPN 2019, Aleksandra Gałązka - 4 Wicemiss Polski Nastolatek 2019, Karolina Piaścik - Finalistka Miss Polski 2019, Aleksandra Wacławek - Finalistka Miss Polski Nastolatek 2019, Patrycja Kuzia - 2 Wicemiss NZŁ 2019. W jury były także Anna Kurządkowska-Kosińska organizator konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej i Karolina Rafałowska - Koordynator Projektu. Członkinie jury zadawały mnóstwo pytań, by poznać zainteresowania przyszłych Miss. 

Do organizatora konkursu już od ponad miesiąca spływały także zgłoszenia przez internet. - W tym roku otrzymaliśmy ich naprawdę dużo – mówi  Anna Kurządkowska-Kosińska. - Na ogłoszenie wyników sobotniego castingu, wszystkie jego uczestniczki będą musiały jeszcze chwilkę poczekać. Przed nami jeszcze castingi min w Kolnie i Grajewie. Za około 1,5 tygodnia poznamy nazwiska tegorocznych finalistek, które już na początku lutego rozpoczną przygotowania do wiosennej, kwietniowej Gali finałowej, a ta bogata będzie w wiele niespodzianek. Przed nami mały, wielki jubileusz - piąte urodziny konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej!

Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski
Foto: fot. Paweł Wądołowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę