Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Komendant bez p.o.

Główne zdjęcie
mł. insp. Krzysztof Woźniewski, Komendant Miejski Policji w Łomży

Po półtora miesiącu bycia „p.o.” czyli pełniącym obowiązki, mł. insp. Krzysztof Woźniewski został pełnoprawnym szef łomżyńskich policjantów. Formalnie na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Łomży został powołany wczoraj, choć obowiązki pełnił od początku grudnia.

Mł. insp. Krzysztof Woźniewski do Łomży trafił z Wysokiego mazowieckiego, gdzie przez kilka lat był komendantem powiatowym policji. W komendzie przy ul. Wojska Polskiego w Łomży zastąpił nadkomisarza Marka Sienkiewicza, który kierował nią od sierpnia 2016 roku. 

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży przedstawiany był wczoraj podczas rocznej odprawy dla kadry kierowniczej łomżyńskiej jednostki, przedstawicieli sądu, prokuratury, samorządów, służb mundurowych, instytucji i podmiotów współpracujących z Policją. Nowy Komendant omawiał stan bezpieczeństwa na terenie powiatu łomżyńskiego i efekty pracy funkcjonariuszy osiągnięte w 2019 roku, oraz przedstawił swoje priorytety i zadania jakie stoją przed jednostką w 2020 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę