Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Cztery osoby, w tym jedno dziecko, zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego z ul. Kazańską. Najprawdopodobniej kierująca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa toyocie. Aleja Piłsudskiego od Ronda Solidarności w kierunku Szosy Zambrowskiej jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.50 na skrzyżowaniu na którym ruchem steruje sygnalizacja świetlna. Skoda, którą kierowała młoda kobieta jechała aleją Piłsudskiego od strony Szosy Zambrowskiej i usiłowała skręcić w ul. Kazańską. Kobieta na skrzyżowanie najprawdopodobniej wjechała na zielonym świetle, ale nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla samochodu, który jechał aleją Piłsudskiego od Ronda Solidarności w kierunku Szosy Zambrowskiej i także miał zielone światło. 

Z pierwszych informacji wynika, że cztery osoby podróżujące samochodami, w tym dziecko, trafiły do szpitala. Na razie nie wiadomo czy obrażenia jakich doznały są poważne. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Dwa pasy jezdni Piłsudskiego, na których doszło do zderzenia się samochodów są zablokowane. Nie ma też możliwości wyjazdu z ul. Kazańskiej na aleję Piłsudskiego. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę