Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

100 dni więzienia

Na 100 dni do więzienia trafił mężczyzna, który wczoraj jechał samochodem przez Łomżę. Został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. W trakcie sprawdzania kierowcy i samochodu w policyjnych rejestrach okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymany mężczyzna ma 34-lata i był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim. Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży informując o zdarzeniu podaje, że mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbywał będzie karę 100 dni pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę