Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Śpiewająca choinka

Przed kościołem Krzyża Świętego zbudowano tajemniczą konstrukcję. Wraz ze zbliżaniem się świętą Bożego Narodzenia coraz bardziej przypominała wielką choinkę, zwłaszcza gdy udekorowano ją świerkowymi gałązkami i lampkami. W wigilijny wieczór okazało się, że to oryginalna trzypiętrowa scena dla parafialnego chóru. Z niej śpiewał kolędy zapraszając na pasterkę, do wspólnego radowania się z narodzin Jezusa Chrystusa.

Fotorelacja Adam Babiel

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę