Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Policja zatrzymała 25-latka, który w Szepietowie ranił nożem dwie osoby

Święta w policyjnej izbie zatrzymań spędzi mężczyzna, który zranił nożem dwie osoby w Szepietowie. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (23/24.12) w jednej z pizzerii w Szepietowie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, między dwoma mężczyznami wywiązała się kłótnia. Pijany 25-latek najpierw pchnął nożem w klatkę piersiową jednego mężczyznę, później zranił w rękę innego i uciekł z miejsca zdarzenia - informuje rzecznik podlaskiej policji nadkom. Tomasz Krupa.

Policjanci zatrzymali 25-latka po pościgu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Okazało się, że już był znany policjantom.

Ranny w klatkę piersiową 31-letni mężczyzna trafił do szpitala. Jak udało nam się ustalić, jego życiu nic nie zagraża. Drugi z mężczyzn - ranny w rękę - został opatrzony na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę