Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Piontkowski: Stypułkowski nie jest reprezentantem PiS we władzach Łomży

Główne zdjęcie
Dariusz Piontkowski, Pełnomocnik Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim

Dariusz Piontkowski, Pełnomocnik Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim dementuje rozsiewane przez wiceprezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego pogłoski jakoby był on oficjalnym reprezentantem Prawa i Sprawiedliwości we władzach Łomży. - Nie był (on – dop. red.) oficjalnie desygnowany przez władze statutowe naszej partii na stanowisko zastępcy prezydenta Łomży – napisał Dariusz Piontkowski.

Oto pełna treść oświadczenia Dariusza Piontkowskiego, Pełnomocnika Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim:

W związku z oświadczeniem wysłanym do mediów 16 grudnia 2019 roku, przez Pana Andrzeja Stypułkowskiego, zastępcę Prezydenta Miasta Łomża o tym, że jest on oficjalnym reprezentantem Prawa i Sprawiedliwości we władzach Łomży, informuję, że Pan Stypułkowski nie był oficjalnie desygnowany przez władze statutowe naszej partii na stanowisko zastępcy prezydenta Łomży. Toczyły się co prawda rozmowy na temat ewentualnej współpracy z panem prezydentem, ale zakończyły się one niepowodzeniem.
Współpraca pana Andrzeja Stypułkowskiego z prezydentem Łomży, Mariuszem Chrzanowskim jest jego osobistym wyborem i nie oznaczała oraz nie oznacza istnienia koalicji, łączącej komitet skupiony wokół Mariusza Chrzanowskiego oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Z poważaniem
Dariusz Piontkowski
Pełnomocnik Okręgowy PiS w okręgu nr 24

zobacz: PiS w opozycji do Chrzanowskiego... teraz formalnie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę