Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Dyrektor odwołany

Główne zdjęcie
Wiesław Grzymała

Wiesław Grzymała nie jest już dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży – wynika z nieoficjalnych informacji. On nie chce tego komentować i odsyła do prezesa Agencji i jego rzecznika prasowego. Grzymała funkcje dyrektora „Podlaskiego OR10” ARiMR pełnił od czerwca 2017 roku. Na razie nie ma następcy.

Grzymała od lat jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. To także wieloletni radny miejski. W latach 2006-2010 oraz 2015 – 2017 był przewodniczącym Rady Miejskiej Łomży. W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży pracował w latach 2005-2006 – wówczas był kierownikiem powiatowym w Łomży. Zwolniony z pracy za czasów rządów koalicji PO-PSL, powrócił do Agencji po wygraniu wyborów parlamentarnych przez PiS. Na początku 2016 roku został zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, a od czerwca 2017 roku objął funkcję dyrektora. Teraz jak wynika z naszych informacji miał zostać odwołany wczoraj. Sam nie potwierdza tego, ani nie zaprzecza. Mówi, że nie chce tego komentować i odsyła do prezesa Agencji i jego rzecznika prasowego. Czekamy na ich potwierdzenie tej informacji.    

O tym, że Wiesław Grzymała miałaby objąć stracić funkcję dyrektura ARiMR w Łomży mówiło się od kilku miesięcy. Wiosną osiągnął wiek emerytalny, i od tego czasu typowani są jego następcy. Ostatnio najczęściej w wymieniana jest Agnieszka Muzyk. Z naszych informacji wynika, że póki co nikt nie został powołany na nowego dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży.

Odejście dyrektora Wiesława Grzymały nie będzie jedyną zmianą we władzach ARiMR w Łomży. Ma odejść także wicedyrektor Marcin Piotr Sekściński (39 lat), który miałby zostać wicewojewodą podlaskim.

zobacz: Wicewojewoda z Kolna?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę