Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

10 pracowników TNOiK w Białymstoku zatrzymała ABW

O wyłudzanie unijnych dotacji podejrzanych jest 10 pracowników białostockiego oddziału Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. Zatrzymali ich dziś funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wśród zatrzymanych jest 8 konsultantów Towarzystwa oraz dwie główne księgowe. Podejrzani konsultanci pochodzą z Białegostoku i Łomży i w tych właśnie miastach działali. Podejrzani są o sporządzanie i posługiwanie się fałszywymi dokumentami, na podstawie których Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wypłaciła nienależne dotacje w łącznej kwocie ponad 230 tys. zł.

Księgowe, zdaniem prokuratury, pomogły wyłudzić ponad 344 tys. W tym celu miały poświadczać nieprawdę w sprawozdaniach okresowych, które w dodatku sporządzane były na podstawie fałszywych dokumentów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę