Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 25 maja 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie ma porozumienia między pielęgniarkami i dyrektorem łomżyńskiego szpitala

Kolejne spotkanie miedzy związkami zawodowymi, a Mariuszem Obryckim nie przyniosło żadnych efektów. Dyrektor Obrycki zrezygnował niedawno ze stanowiska, swoje obowiązki ma pełnić jeszcze tylko do końca stycznia.

Nie usłyszałyśmy żadnych propozycji poprawienia naszej sytuacji - mówi szefowa łomżyńskiego oddziału Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Katarzyna Jarocka.

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Mariusz Obrycki chce poczekać z rozmowami do czasu kiedy będą nowe regulacje prawne dotyczące płac pielęgniarek. A w związku z tym, że zrezygnował ze stanowiska, nie chce też podejmować żadnych decyzji, które będą wiązały się z przyszłymi wydatkami z budżetu szpitala.

Pielęgniarki domagają się wypłaty zaległych świadczeń przyznanych przez Ministerstwo Zdrowia. Przypominają też, że od trzech lat nie miały podwyżek. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia, pielęgniarki nie wykluczają strajku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę