Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 19.09.2005

Uprzejmie informuję o możliwości reklamy Państwa firmy w powstającym na zamówienie Urzędu Miejskiego filmie mającym promować nasze miasto. Film będzie wykonany w czterech wersjach językowych w co najmniej 1000 egzemplarzy i ma być jedną z ważniejszych form promocji Łomży.
Resztę informacji znajdziecie Państwo w załączonej kopii pisma, które otrzymaliśmy ze Studia Skorpion. W razie wyrażenia chęci współpracy należy się kontaktować ze Studiem Skorpion pod nr tel. (0-86) 219-09-19.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę