Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dziś w Łomży - II Targi Twórczości Artystycznej.

Bierze w nich udział kilkudziesięciu twórców ludowych, którzy na byłej strzelnicy wojskowej rozstawili swoje kramy z wyrobami kowalskimi, serwetkami, plecionkami, koszykami, kwiatami, wycinankami kurpiowskimi, obrazami malowanymi pędzlem i... szydełkiem oraz rzeźby.

Wszystko to można obejrzeć i kupić. Pierwsze targi, przed świętami Wielkiej Nocy, cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno prezentujących swoje dzieła twórców (było ich 30), jak i publiczności. Pomysł na zorganizowanie targów zrodził się, gdy Regionalny Ośrodek Kultury rozpoczął przygotowania do uruchomienia Wirtualnej Galerii Twórczości Amatorskiej. Na stronie internetowej www.wirtualnagaleria.pl prezentowane są dokonania twórców z całego regionu. Ośrodek chce w ten sposób pomóc artystom w promocji i sprzedaży swoich dzieł. II edycja Targów organizowana jest w ramach III Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę