Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mieszkańcy Łomży żegnają dziś lato.

Od 11.00 na terenie byłej strzelnicy wojskowej przy ul. Konstytucji 3 trwa tam wielki festyn pod hasłem „Pożegnanie lata na strzelnicy”. Przygotowano wiele atrakcji do późnych godzin wieczornych. Wystąpią m.in. przedszkolacy, grupy wokalne i muzyczne z Miejskiego Domu Kultury -Domu Środowisk twórczych, kapela podwórkowa "Paka" z Grajewa, a także karatecy.

Odbędzie się też łomżyńska wersja turnieju siłowego Strong Man. Gwiazdą wieczoru o 20.30 będzie Maryla Show. Swoje wyroby prezentować będą łomżyńscy pszczelarze. Nie zabraknie konkursów familijnych, pokazów strażackich, drużyn PCK i Sanepidu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę