Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Szpitalowi w Zambrowie przyznano certyfikat akredytacyjny

Główne zdjęcie
Szpital w Zambrowie

To potwierdzenie wysokiej jakości leczenia pacjentów i zapewniania im dobrych warunków podczas pobytu na oddziałach.

Dokument jest potwierdzeniem, że w placówce obowiązują standardy wyznaczone przez Ministra Zdrowia. To dobra wiadomość dla pacjentów, ale też dla samego szpitala, bo dzięki certyfikatowi może liczyć na więcej pieniędzy z NFZ.

Certyfikat nadało Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia podległe Ministrowi Zdrowia. Do wizyty akredytacyjnej szpital przygotowywał się dwa lata.

Przed upływem 3 lat od uzyskania certyfikatu szpital chcący zachować status szpitala akredytowanego, ponownie zgłasza się do oceny, aby potwierdzić stałe dbanie o jakość świadczonej opieki i dążenie do ciągłej poprawy funkcjonowania.

W tej chwili w Polsce takie certyfikaty ma 211 szpitali. W Podlaskiem, poza zambrowski, są to jeszcze dwa szpitale: MSWiA w Białymstoku i wojewódzki w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę