Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Noga z gazu! - kaskadowy pomiar prędkości na podlaskich drogach

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

To kolejna akcja, która ma poprawić bezpieczeństwo na drogach. Kaskadowy pomiar prędkości zapowiadają podlascy policjanci. Jak mówi aspirant Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, przez cały dzień kierowcy mogą spodziewać się większej liczby patroli.

- Kaskadowy pomiar prędkości jest to zwiększona liczba policyjnych kontroli na niedługim odcinku drogi. Po kilkuset metrach lub kilku kilometrach kierowcy mogą spodziewać się kolejnego patrolu. Policjanci prowadzą tego typu działania po to żeby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drogach i wyeliminować piratów drogowych - podkreśla asp. Marcin Gawryluk.

Dodatkowe patrole ustawione będą na większości dróg w woj. podlaskim. - Więcej kontroli będzie m.in. na drogach krajowych nr 8, 16, 19, 61, 65 czy 66 - wylicza policjant.

Od początku roku na podlaskich drogach doszło do ponad 500 wypadków, w których zginęło 95 osób, a 535 zostało rannych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę