Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Zaginęła 27-letnia mieszkanka Łomży - została odnaleziona

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej 27–letniej kobiety. Mieszkanka Łomży w poniedziałek, 4 listopada 2019 r., około godziny 19:00 wyszła z miejsca zamieszkania i dotąd nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. W czwartkowy poranek KMP w Łomży poinformowała, że kobieta wczoraj późną nocą została odnaleziona.

Zaginiona to:  MILENA PALIWODA, lat 27

Rysopis: wzrost 160 cm, otyłej budowy ciała, włosy krótkie do ramion, proste, kasztanowe, twarz owalna, oczy zielone, uszy przylegające, nos okrągły mały.

Ubrana była w:  bluza koloru czarnego z białym emblematem, kapcie typu góralskiego

Znaki szczególne: brak trzech zębów, blizna na czole

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę