Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nowy naczelnik w ratuszu

Główne zdjęcie
Lech Dobrowolski ma być nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Łomży (fot. UM Łomża)

Lech Dobrowolski inżynier budownictwa z Konarzyc ma być nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Łomży. Na stanowisku zastąpi Krzysztofa Święckiego, który pracę w łomżyńskim ratuszu zamienił na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży.

O tym, że to Lech Dobrowolski zastąpi Krzysztofa Święckiego wynika z opublikowanej w BIP  informacji prezydenta Łomży o wynikach naboru na stanowisko naczelnika. 
O zwycięzcy konkursu dużo nie napisano. Lech Dobrowolski ma wykształcenie wyższe techniczne  - inżynier budownictwa, posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi i przynależny do Podlaskiej Okręgowej izby Inżynierów Budownictwa. W informacji jest także podane, że posiada wieloletnie doświadczenia w branży budowlanej m.in. jako kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, koordynator ds. inwestycji czy dyrektor spółki budowlanej.
Nie ma  wzmianki o ewentualnym doświadczeniu w administracji.
- Wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej wiedza kwalifikują Pana Lecha Dobrowolskiego na powyższe stanowisko – czytamy w prezydenckiej informacji o wynikach naboru na naczelnika Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Łomży.
Urząd Miejski podał, że nowy naczelnik swoje obowiązki zacznie pełnić na początku grudnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę