Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Protesty wyborcze

Główne zdjęcie
Wicemarszałek Senatu Maria Koc (PiS) zachęcała w Łomży do głosowania na Marka Komorowskiego (PiS)

Cztery protesty wyborcze trafiły do Sądu Najwyższego w sprawie kandydatury Marka Komorowskiego z PiS na senatora w okręgu łomżyńsko-suwlaskim. Dwa protesty złożyli pełnomocnicy Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, dwa wpłynęły od wyborców.

Wątpliwości budzi zgłoszenie w okręgu nr 59 Marka Komorowskiego w zamian za zmarłego Kornela Morawieckiego. Doszło do tego na 13 dni przed wyborami, a według składających protesty, kodeks pozwala na to - do 15 dni przed wyborami.

W Sądzie Najwyższym zarejestrowano 62 protesty wyborcze z całego kraju. Jak zastrzega zespół prasowy instytucji, ta liczba może wzrosnąć, ponieważ wnioski mogą spływać jeszcze pocztą.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę