Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczniowie łomżyńskich szkół pomagają chorym.

Ponad 20 litrów krwi oddali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Łomży.Przez cały dzień w szkole działał ruchomy punkt krwiodawstwa. W akcji uczestniczyli pełnoletni uczniowie szkoły. Przed oddaniem krwi uczniowie wypełniali szczegółową ankietę i byli badani przez lekarza. Wielu chętnych nie mogło dołączyć do grona krwiodawców, ponieważ ich zdrowie na to nie pozwalało. Ci, którzy czekali już na swoją kolejkę do oddania krwi swoją decyzję tłumaczyli min. chęcią pomocy innym czy możliwością poznania własnej grupy krwi.


Akcję oddawania krwi zorganizowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łomży. Tego typu akcje cieszą się dużą popularnością wśród uczniów - mówi dr Józef Turowski. "Młodzi ludzie chętnie oddają krew. Uczniowie ekonomika oddali ponad 20 litrów krwi. Można powiedzieć, że pomogli 15 - 20 chorym" Uczniowie Liceum Ekonomicznego krew oddają kolejny raz - mówi dyrektor szkoły - Paweł Drożyner. "Tradycją stało się, że uczniowi klas maturalnych oddają krew." Dzisiaj krew oddało ponad 50 uczniów.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę