Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Targi ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" w Szepietowie

Sadzonki drzewek i krzewów owocowych, ozdobnych i leśnych, nasiona kwiatów, ziół i traw oraz sprzęt i środki do produkcji ogrodniczej można będzie znaleźć w sobotę i niedzielę (5-6.10) w Szepietowie.

Targi ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie" i Targi leśne to także okazja do zakupów artykułów pszczelarskich, produktów regionalnych i skorzystania z porad specjalistów z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i leśników.

 

Targom, które odbywać się będą na terenach wystawowych PODR w Szepietowie w godzinach od 9:00 do 16:00 towarzyszyć będzie prezentacja stoisk Kół Gospodyń Wiejskich i pokaz królików rasowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę