Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Porachunki rodzinne załatwił siekierą

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Do Sądu Okręgowego w Łomży wpłynął akt oskarżenia przeciwko 65-letniemu mieszkańcowi Niećkowa, który w lutym w jednym z mieszkań w Grajewie siekierą zaatakował brata i bratową. Mężczyzna kilkakrotnie uderzył ich w głowy przyniesioną przez siebie siekierą. Śledczy oskarżyli go o usiłowanie zabójstwa dwóch osób.

Do zdarzenia doszło 11 lutego w Grajewie w mieszkaniu Haliny S. oraz Bolesława S. Sprawcą był brat mężczyzny Andrzej S. Po brutalnym ataku na ofiary wyszedł z mieszkania i był przez kilkadziesiąt godzin poszukiwany przez policję. Ofiary jego ataku przeżyły, ale z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Według ustaleń śledczych obrażenia których doznała kobieta realnie zagrażały jej życiu.  
Po zatrzymaniu Andrzeja S. zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz  do Sądu Okręgowego w Łomży skierowano akt oskarżenia przeciwko 65-letniemu mieszkańcowi Niećkowa. Śledczy oskarżają go o popełnienie dwóch przestępstw usiłowania zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Tą motywacją miały być rzekome rozliczenia finansowe za wcześniejszą sprzedaż gospodarstwa rolnego.  Mężczyźnie grozi nawet dożywocie. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę