Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pociąg wykoleił się w Łomży

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

Trzy wagony składu towarowego wykoleiły się w Łomży. Do zdarzenia doszło przy przejeździe kolejowym przez aleję Piłsudskiego. Nikomu nic się nie stało, a po wykolejeniu się wagonów skład rozpięto umożliwiając samochodom przejazd ulicą.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. Puste wagony były przetaczane po bocznicy kolejowej i prawdopodobnie wskutek nierówności torowiska koła wagonów spadły z toru. W tej chwili trwa ich podnoszenie i ustawianie ponownie na torach. 

Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę