Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

„Pachnąca” sprawa

Wchodzili do sklepu, brali perfum i... wychodzili nie płacąc za nie. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Łomża, którzy pod koniec sierpnia i na początku września z jednego z łomżyńskich sklepów skradli perfumy w sumie za około 4 tysięcy złotych.

Podejrzewani o kradzież perfum mężczyźni mają 29 i 33-lata. Obaj usłyszeli zarzuty i będą odpowiadać przed sądem. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie ujawniają, który sklep mieli okradać dwaj złodzieje.   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę