Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Rachunek za wodę z... poseł

Główne zdjęcie
Reklama poseł na rachunku za wodę, który otrzymał jeden z mieszkańców ŁSM

Banery, reklamy, ulotki, gazetki... Kandydaci do najwyższej władzy w Polsce dużo są w stanie zrobić, aby pokazać się mieszkańcom Łomży. Niektórzy idą w ilość, inni stawiają na wielkość. Jeszcze inni szukają zupełnie nowych pomysłów. Część mieszkańców Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dostała reklamę poseł na rachunku za wodę. - ŁSM jest apolityczna – zapewnia Krzysztof Cieśliński, wiceprezes spółdzielni tłumacząc, że nie ma ona wpływu na reklamę przy rachunku za wodę.

- Firma reklamowa wynajęła to miejsce na wydruku, a my mamy zyski z tytuły działalności gospodarczej i możemy je przeznaczyć m.in. na fundusz remontowy – mówi Cieśliński potwierdzając, że reklama poseł Bernadety Krynickiej z PiS na rachunku za wodę to nie jest fotomontaż. - ŁSM nie ma wpływu na to co jest na reklamie. My nie angażujemy się politycznie w wybory - dodaje. 

ŁSM to największa spółdzielnia mieszkaniowa w Łomży. Administruje ona 184 budynkami w których mieszka około 1/3 mieszkańców Łomży. Rachunki za wodę wystawiane są w cyklu trzymiesięcznym, co oznacza że ten z reklamą poseł trafił teraz do co trzeciego mieszkania. Przekazany nam rachunek dotyczy jednego z bloków przy ul. Moniuszki. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę