Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Było dużo dymu...

W czwartkowe przedpołudnie na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Jędrzeja Śniadeckiego pojawił się dym. Wystraszeni mieszkańcy wezwali na miejsce straż pożarną, która w sile kilku jednostek podjechała przed blok na sygnałach i pełnym gazie. Okazało się, że dymiło się z... potrawy.

Służby ratownicze wezwanie otrzymali o godzinie 11.27. Pełno dymu miało być na klatce schodowej, a jak jest dym to i ogień być powinien. Strażacy natychmiast ruszyli na ratunek i szybko dojechali na miejsce. Okazało się, dym wydobyłwa się z jednego z mieszkań, które było zamknięte. Strażacy dostali się do środka i okaząło się, że zadymienie wywołała pozostawiona na kuchence potrwa. Na szczęście zdarzenie nie niosło ze sobą zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców.   

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę