Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Białystok, Łomża i Suwałki rywalizują o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Miasta z województwa podlaskiego mają szansę na Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Do rywalizacji z ponad 20 miastami z całego kraju zgłosiły się: Białystok, Suwałki i Łomża.

Miasto, które wygra, otrzyma przechodni puchar i tak zwaną "mapę ciepła", która pokaże, jakimi drogami, ścieżkami czy szlakami poruszali się uczestnicy. To może w przyszłości ułatwić np. odpowiednie planowanie nowych ścieżek.

W zabawie mogą wziąć udział rowerzyści, którzy pobiorą bezpłatną aplikację "Rowerowa Stolica Polski". Tam wskazuje się miasto, dla którego zbiera się kilometry.

Liczyć się będzie każdy kilometr przejechany od niedzieli (1.09) do końca września. Szczegóły są na stronie: rowerowastolicapolski.pl.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę