Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej na stacji paliw

Przyjechał na stację paliw, zatankował do pełna i odjechał nie płacąc... Policjanci poinformowali o zatrzymaniu 36-latka, który na jednej ze stacji paliw na ternie powiatu łomżyńskiego dokonał kradzieży paliwa. Mieszkaniec województwa mazowieckiego, aby uciec zmienił tablice rejestracyjną samochodu i swoje ubranie. Mimo to szybko został ujęty, a policjanci podejrzewają, że mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających. To w związku z tym grozi mu surowa kara.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw na terenie powiatu łomżyńskiego – jej lokalizacji nie ujawniają, ze względu na dobro prowadzonych czynności – policjanci otrzymali w niedzielę późnym popołudniem. Mężczyzna kierujący volkswagenem po zatankowaniu samochodu za kwotę ponad 250 zł, nie zapłacił rachunku za paliwo i odjechał. 
- Dzięki informacji przekazanej przez osobę postronną, funkcjonariusze ruszyli za sprawcą we wskazanym kierunku. Poszukiwane auto zostało zatrzymane – przekazuje Szlesińska. 
Okazało się że kierowca volkswagena w trakcie ucieczki zmienił tablicę rejestracyjną samochodu, a posiadaną wcześniej wyrzucił nieopodal okradzionej stacji paliw. Aby uniknąć rozpoznania, zostawił tam także część swojego ubrania. 
Zatrzymanym był 36-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. W trakcie przeszukania jego samochodu policji odkryli niewielkie ilości narkotyków - marihuany oraz amfetaminany.   
- W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, kierowcy pobrana została krew do badań – informuje policjantka. 

36-latek póki co usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania środków odurzających i wykroczenia – kradzieży paliwa za 250 zł, oraz poruszania się po drodze z tablicami rejestracyjnymi innego pojazdu. Jeśli badania potwierdzą, że prowadził auto pod wpływem środków odurzających przed sądem będzie odpowiadał także za to przestępstwo. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę