Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Kołakowski zaprezentował listę PiS

- To silna lista. Lista, która ma dać szansę wygrania wyborów w okręgu 24, w okręgu Białystok – mówił poseł Lech Kołakowski prezentując na Starym Rynku w Łomży kandydatów partii w październikowych wyborach parlamentarnych. Z 28 kandydatów na posłów stawiło się 7 osób. Do czwórki chętnych z Łomży dołączyli pretendenci do Sejmu z powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego i zambrowskiego.

Listę kandydatów na posłów z PiS także z województwa podlaskiego przed tygodniem zaprezentowano w Warszawie. Od kilku dni partyjni kandydaci jeżdżą po wszystkich powiatach województwa prezentując się lokalnie. Dziś rano specjalny wyborczy bilbord został przyciągnięty z Białegostoku do Łomży. Na jego tle stanęło siedmioro kandydatów PiS na posłów: obecni parlamentarzyści Bernadeta Krynicka i Lech Kołakowski, była wiceprezydent i kandydatka na prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk, zastępca Komendanta Głównego OHP Piotr Modzelewski, a także Agnieszka Zduńczyk z Miastkowa, Izabela Wasilewska z Kolna i Andrzej Mioduszewski z Zambrowa, oraz kilku wspierających ich samorządowców. Poseł Lech Kołakowski chwalił działania rządów PiS podkreślając, że „to jest dobra zmiana”. 
- Działania Prawa i Sprawiedliwości służą rozwojowi naszego kraju – przekonywał i prosił o poparcie dla kandydatów PiS w październikowych wyborach parlamentarnych, „abyśmy kontynuowali dobrą zmianę, czynili wiele dobrego dla Polaków”.
Poseł Kołakowski krótko „zarekomendował” nieobecnego na spotkaniu w Łomży kandydata PiS na senatora w okręgu łomżyńsko-suwalskim. - Do Senatu kandydatem jest marszałek Kornel Morawiecki, legenda polskiej opozycji. Popieramy pana marszałka Kornela Morawieckiego – mówił Kołakowski.    
Mówiąc o liście poselskiej w województwie podlaskim Kołakowski powiedział, że „to silna lista”. - Lista, która ma dać szansę wygrania wyborów w okręgu 24, w okręgu Białystok. Wygranie z dobrym wynikiem w okręgu 24. daje nam szansę wygrania wyborów parlamentarnych i utworzenia rządu – dodawał.
Po wystąpieniu Kołakowskiego oficjalną prezentację kandydatów w Łomży zakończono. Zaproszeni na spotkanie dziennikarze z kandydatami mogli rozmawiać na osobności.

Foto:
Foto:
Foto: od lewej: Izabela Wasilewska (nr 27, z Kolna), Andrzej Mioduszewski (nr 21 z Zambrowa), Agnieszka Barbara Muzyk (nr 11, Łomża), Lech Antoni Kołakowski (nr 7, Łomża), Bernadeta Krynicka (nr 8, Łomża), Piotr Modzelewski (nr 14, Łomża) i Agnieszka Zduńczyk (nr 26, Miastkowo powiat łomżyński)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę