Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Nowa siedziba KRUS w Łomży

W północno-zachodnim narożniku Placu Niepodległości, przy skrzyżowaniu z ul. Giełczyńską w Łomży rozpoczęła się budowa nowej siedziby Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Trzykondygnacyjny budynek ma mieć blisko 600 m.kw. powierzchni użytkowej w tym garaż na jeden samochód. Za rok mieliby do niego przeprowadzić się urzędnicy KRUS, którzy dziś pracują w starym biurowcu urzędu wojewódzkiego przy ul. Nowej.

Decyzję o budowie własnej siedziby dla łomżyńskiej placówki terenowej KRUS podjął były już prezes tej instytucji Wojciech Sekściński, który pochodził z Kolna. 
- Zależy nam na tym, aby nasi ubezpieczeni i świadczeniobiorcy byli obsługiwani w jak najlepszych warunkach, dlatego podjąłem decyzję o zakupie działki i budowie nowej placówki w Łomży – tłumaczył Sekściński. 
Z funkcji prezesa KRUS został on odwołany jesienią ubiegłego roku, ale zapoczątkowana przez niego inwestycja jest realizowana. Na tysiącmetrowej działce przy ul. Plac Niepodległości 2 rozpoczęły się już roboty budowlane. Nowa PT KRUS w Łomży będzie miała trzy kondygnacje. Wysokość budynku przekroczy 15 merów. powierzchnia zabudowy wyniesie 245 m2, a powierzchnia użytkowa 583,4 m2. Wewnątrz budynku zaprojektowano m.in. garaż, a na działce przy nowym biurowcu parkingi na 15 miejsc. 

Nową siedzibę KRUS w Łomży do końca czerwca przyszłego roku ma wybudować firma Pożarski Budownictwa z Białegostoku. Za realizację zadania otrzyma z KRUS 4 mln 820 tys. zł. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Tak będzie wyglądała nowa siedziba KRUS w Łomży. Widok od strony Placu Niepodległości
Foto: Tak będzie wyglądała nowa siedziba KRUS w Łomży. Widok od ul. Giełczyńskiej
Foto: Plan parteru budynku KRUS w Łomży
Foto: Plan zagospodarowania działki KRUS w północno-zachodnim narożniku Placu Niepodległości

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę