Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 września 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Utonął ratując żonę

63-letni mężczyzna utonął w poniedziałek (5.08) w Jeziorze Rajgrodzkim koło miejscowości Czarna Wieś (Podlaskie). Według wstępnych informacji straży pożarnej, ratował żonę, która z łódki wpadła do wody. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja.

Według wstępnych informacji Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa PSP w Białymstoku, późnym popołudniem małżonkowie pływali po jeziorze łódką. Gdy - w nieustalonych na razie okolicznościach - kobieta wpadła do wody, mąż ruszył jej na ratunek. Zdołał doholować ją blisko brzegu, do miejsca, gdzie można było już czuć grunt pod nogami.

Tam żona straciła męża z oczu; wydobyć 63-latka z wody pomogły osoby, które były nad jeziorem. Podjęta przez wezwanych strażaków i pogotowie akcja reanimacyjna okazała się nieskuteczna, lekarz stwierdził zgon.

Szczegółowe okoliczności wypadku będzie wyjaśniała policja.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę