Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ekstremalne atrakcje na wieczór kawalerski

Noc w klubie ze striptizem, gra w rosyjską ruletkę z wódką i kac gigant następnego ranka? Takie świętowanie wieczoru kawalerskiego nie jest w dobrym guście i na pewno nie sprawia, że pamięta się go latami, a przecież pomysłów, by hucznie, ale z klasą spędzić „ostatni dzień wolności”, nie brakuje. Oczywiście wszystko zależy nie tylko od fantazji uczestników, lecz także od zasobności ich portfeli.

Wielu panów będących tuż przed wejściem w związek małżeński coraz częściej decyduje się na ekstremalne przygody, które po uwiecznieniu na zdjęciach lub filmie stają się pamiątką na lata. Przed wstąpieniem w związek małżeński, warto właśnie podczas wieczoru kawalerskiego zapewnić sobie dodatkową porcję mocnych wrażeń, oddając się nietuzinkowym aktywnościom.

Wieczór kawalerski pełen wrażeń

Mężczyźni lubią przygody, które wyzwalają w nich dużą dawkę adrenaliny. Świadek pana młodego może oczywiście zorganizować zabawę, zdając się na intuicję, nie ma jednak gwarancji, że idealnie trafi w gust swojego przyjaciela. Panowie często też nie lubią niespodzianek. Z tego powodu mężczyźni wolą zwykle wspólnie ustalić plan tego niezapomnianego wydarzenia. Przyszły pan młody może także przesłać sugestie swojemu świadkowi, co znacznie ułatwi organizację wydarzenia, a bohaterowi dnia da pewność, że w ten wyjątkowy wieczór każdy będzie się dobrze bawił.

Impreza w klubie bywa miłym dodatkiem na koniec ostatniego dnia kawalerskiego życia. Zwieńczeniem dnia i główną atrakcją dla pana młodego może być zaś voucher upominkowy (np. Wyjątkowy Prezent) na jakąś ekstremalną atrakcję, która dostarczy mu wyjątkowych przeżyć. Miłośnicy motoryzacji na pewno ucieszą się z jazdy motocyklem marki Harley-Davidson czy szybkim lamborghini. Świetnym upominkiem jest wyścig, w którym pan młody zmierzy się ze swoim świadkiem. Doskonale sprawdzi się też off road na torze, czyli jazda samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach. Całą grupą zaś można świetnie bawić się w czołgu, pokonując na nim przeszkody, pagórki i ostre zjazdy.

Ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest też gra taktyczna, w której uczestnicy wyposażeni w karabiny laserowe i latarki mogą stoczyć walkę pod osłoną nocy. Taka propozycja z pewnością zaspokoi głód pana młodego na ekstremalną przygodę rodem z filmu akcji. W przypadku fanów zagadek idealnie sprawdzi się ucieczka z escape roomu.

Wielu panów jest pasjonatami atrakcji związanych z wysokością. Odpowiednią dla nich zabawą będzie skok na linie z dachu lub ze spadochronem. Nietypową atrakcją na wieczór kawalerski dla pana młodego może być też jet pack, czyli odrzutowy plecak, dzięki któremu można unosić się nad wodą. Wszyscy uczestnicy wieczoru kawalerskiego będą się bawili doskonale, grając w paintball. Atmosfera rywalizacji i wcielenie się w rolę komandosa, którego misją jest pokonanie wroga, to prawdziwe wyzwanie. Paintball stanowi atrakcję idealną dla fanów militariów. Dużą dawkę adrenaliny zapewni również zabawa na torze gokartowym, rafting czy szaleństwa na quadach.

Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń będzie np. wspólny wypad do pubu lub zorganizowanie grilla, podczas którego uczestnicy podzielą się przeżyciami dnia i będą delektować się doskonałymi trunkami.

Inne pomysły na wieczór kawalerski

Wielu panów zamiast imprez do białego rana w pubach czy klubach, które zna jak własną kieszeń, często wybiera 2- lub 3-dniowe wypady za miasto. Takie rozwiązanie jednak wiąże się z większym wydatkiem, zwłaszcza jeśli ma zawierać jakieś atrakcje dodatkowe. Jeśli partnerki pana młodego i jego towarzyszy podróży zaaprobują ten pomysł, wyjazd może stać się niezapomnianą wyprawą paczki dobrych przyjaciół. Powinno się jednak zachować podczas wypadu umiar w piciu, aby móc bawić się do samego rana, bez obaw, że utraci się kontrolę. Wybranie się na striptiz czy oli wrestling z pewnością podgrzeje atmosferę podczas wieczoru kawalerskiego. Warto z nich skorzystać, zwłaszcza że na takie atrakcje po ślubie może już nie być przyzwolenia żony.

W czasie odpoczynku w górach można zdecydować się na spływ pontonowy, a będąc nad jeziorem – wynająć jacht. Warto to połączyć z pobytem w luksusowym hotelu ze strefą SPA, gdzie specjaliści zapewnią relaks (np. dzięki masażom) oraz wykwintne menu, którym uczestnicy będą delektować się podczas wypoczynku. Nocą zaś czekać będą uczestników eskapady do klubów czy pubów połączone z zadaniami dla pana młodego. Można pomyśleć o jednakowym ubiorze dla wszystkich, np. koszulkach z napisem „wieczór kawalerski”. Taki prosty trik pozwala szybciej odnaleźć się w tłumie. Wynajmując lożę w klubie i informując obsługę o tym, co się świętuje, można wynegocjować dobre ceny na alkohol.

Panom młodym ceniącym dystyngowane rozrywki powinna spodobać się propozycja spędzenia wieczoru kawalerskiego na testowaniu różnych rodzajów whiskey czy zwiedzanie browaru rzemieślniczego połączone z degustacją piwa. 

tekst sponsorowany


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę